Karnisze na wymiar

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno karnisze ekskluzywne, wyprodukowane w Europie karnisze marki Interstil oraz polskich producentów, jak Zegar oraz Marcin Dekor. Posiadamy również najpopularniejsze obecnie karnisze apartamentowe, idealne do schowania we wnęce. Kolejną propozycją są karnisze elektryczne, którymi można sterować samodzielnie lub zgrać je z automatyką domową. Bogata oferta modeli i kolorystyczna, jak i przygotowywanie karniszy na dokładny wymiar, gwarantuje, że znajdą Państwo rozwiązanie idealnie pasujące do wnętrza. Wszystkie karnisze wykonujemy na wymiar i montujemy.

Jak działamy?

Przyjeżdżamy z wzornikami

Mierzymy

Doradzamy

Zawieszamy i
Montujemy

Karnisze aluminiowe Apartamentowe

Obecnie najpopularniejsze rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno we wnękach, sztukateriach, a także jako system dzielenia pomieszczeń. W przeciwieństwie do karniszy plastikowych, oferowane przez nas karnisze aluminiowe gwarantują bezproblemowe przesuwanie dekoracji okiennych i użyteczność na lata.

Szyny sufitowe i wszystkie potrzebne akcesoria, jak agrafki, uchwyty, końcówki dostępne są naszym salonie i możemy je przygotować do odbioru w ciągu 1 dnia roboczego, w przypadku usługi gięcia czas realizacji wynosi 3 dni robocze. W ofercie posiadamy 7 metrowe szyny, które możemy dociąć do odpowiedniej długości.

Modele:
Techno 15 – z ukrytym uchwytem świetnie sprawdzi się również bez maskownicy.
KS – szyny techniczne z opcją podwójnych uchwytów.

Kolory dostępne od ręki:
biały, czarny
Kolory dostępne na zamówienie:
brąz, złoty, srebrny

Karnisze eleketryczne

 sterowane za pomocą pilota, przycisku, telefonu,  głosowo lub scenariuszy, w zależności od poziomu rozbudowania systemu Smart Home. Wyposażone w system TOUCH MOTION, czyli możliwość automatycznego uruchomienia napędu poprzez delikatne pociągnięcie. W ofercie posiadamy również karnisze przewodowe i bateryjne, bezprzewodowe. Przy standardowym użytkowaniu bateria wytrzymuje ok. 9 miesięcy na jednym cyklu. Karnisze elektryczne mogą działać na protokole Zigbee, Z-Wave, RTS, IO lub WiFi. 

Karnisze Interstil

Wyprodukowane w Niemczech karnisze charakteryzują się najwyższą jakością oraz nowoczesnym wzornictwem. Innowacyjne, opatentowane rozwiązania jak system prowadzenia Wave, czy trzy metrowe karnisze z tylko jednym wspornikiem sprawiają, że są one wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. 

Kolekcja Wave

Ekskluzywne karnisze, gdzie zastosowano technologię prowadzenia Wave. Designerski wygląd zapewnia świetną i niespotykaną prezentację, która z pewnością przyciągnie wzrok i wzbudzi zainteresowanie. Ponadto, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, zasłona układa się wracając na swoją pozycję po maksymalnym odsłonięciu, dzięki czemu zawsze jest idealnie ułożona. 

Kolekcja Classic

Wysokiej jakości, zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne karnisze z klasycznym prowadzeniem przy pomocy kółek. Karnisze Intersil charakteryzują się oryginalnym oraz ponadczasowym wzornictwem. 

Konsekwentnie od 1988 r. realizuje misję, której celem jest tworzenie oryginalnych produktów umożliwiających zaaranżowanie przestrzeni wokół okna w sposób funkcjonalny i estetyczny. W ofercie znajdują się zarówno karnisze nowoczesne, jak i stylowe oraz karnisze szynowe, często stosowane we wnękach sufitowych, systemy roletowe i panelowe oraz systemy z napędem elektrycznym.

Top Line

to najnowsza propozycja firmy Marcin Dekor. Nie jest to tylko tradycyjny karnisz szynowy, ale przede wszystkim autorski, multi-funkcyjny, system okienny. Precyzyjnie zaprojektowane elementy, przemyślane rozwiązania techniczne, perfekcyjna kompatybilność z innymi systemami dekoracji okien oraz ponadczasowy design, czynią system

Square Line

Proste i minimalistyczne formy: możliwość skomponowania własnego karnisza z dostępnych elementów.
Funkcjonalność: wspornik nie ogranicza ruchu zasłony po całej długości karnisza.
Uniwersalność: montaż zarówno do ściany jak i do sufitu, możliwość zastosowanie wózków do paneli.

Residence 35

Wyprodukowane w Niemczech karnisze charakteryzują się najwyższą jakością oraz nowoczesnym wzornictwem. Innowacyjne, opatentowane rozwiązania jak system prowadzenia Wave, czy trzy metrowe karnisze z tylko jednym wspornikiem sprawiają, że są one wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. 

Gral 25

Kolekcja obejmuje zarówno karnisze stylowe w szlachetnych odcieniach patynowego i antycznego złota oraz lśniącej stali, jak również wiele modeli karniszy klasycznych z kryształami, aż po proste formy karniszy nowoczesnych. W sprzedaży detalicznej wszystkie karnisze są dostępne w elementach, dzięki temu każdy może skomponować własny, indywidualny karnisz.

Back&White

Wszystkie, zarówno białe, jak i czarne elementy kolekcji, można dowolnie zestawiać i tworzyć własne,
oryginalne czarno-białe karnisze.

Czołowy polski producent karniszy ze stali nierdzewnej, mosiądzu oraz aluminiowych systemów szynowych. Wyprodukowane w Polsce karnisze dostępne w liniach Classic (klasyczne o antycznym wyglądzie), Art Deco (proste, klasyczne), Techno i Quadro (proste, nowoczesne), Modern (nowoczesne profile połączone ze stalą nierdzewną.

Mierzymy, doradzamy, montujemy!

Zapraszamy do kontaktu, gdzie chętnie odpowiemy na Państwa pytania, sporządzimy wstępną wycenę oraz umówimy na pomiar.

Zadzwoń

609 030 501

Szycie Firan i Zasłon

Szycie Rolet Rzymskich

Montaż Rolet i Żaluzji