Żaluzje stałe - Sunbreaker

Sunbreaker, czyli “łamacz światła” to zewnętrzny system przeciwsłoneczny, który stosowany jest nie tylko jako ochrona przed nadmiernym promieniowaniem, ale również jako charakterystyczny element elewacji budynków, kreujący ich architektoniczną formę i poprawiający ich bilans energetyczny. Jego głównym zadaniem jest zapobieganie nadmiernemu nasłonecznieniu pomieszczeń, przy jednoczesnym zapewnieniu dostępu do naturalnego światła dziennego.
Osłona Sunbreaker polecana jest do dużych przeszkleń. System składa się z wielkogabarytowych piór aluminiowych,  lamele oraz uchwyty wykonane są z ekstrudowanego aluminium, co gwarantuje ich wysoką trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne.

Systemy

System Stały

to skuteczna ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem, jednocześnie zapewniająca naturalne światło w pomieszczeniach. Zaślepki wykonane ze szczotkowanej stali nierdzewnej nadają systemowi estetycznego i szlachetnego  wyglądu.

Kolorystyka: paleta RAL
Maksymalna długość pióra: 7 m
Szerokość pióra: 200 lub 300 mm
Możliwość zmiany kąta nachylenia piór: predefiniowane
Kąt nachylenia: od -30° do 60°

System Ruchomy

Ruchomy system Sunbreaker jest zewnętrznym elewacyjnym rozwiązaniem przeciwsłonecznym o zakresie obrotu piór od 2° do 100° stopni. Składa się z wielkogabarytowych piór aluminiowych o eliptycznym kształcie i szerokości 200 lub 300 mm oraz prowadnic. Nachylenie piór jest sterowane przez napęd elektryczny.

Kolorystyka: paleta RAL
Maksymalna długość pióra: 4,5 m
Maksymalna wysokość modułu: 7 m
Szerokość pióra: 200 lub 300 mm
System modułowy: Tak
Sterowanie: przełącznikiem, pilotem, automatycznie
Kąt nachylenia: od -30° do 60°