Szycie Firan i Zasłon

Od ponad 25 lat specjalizujemy się w dekorowaniu okien, poprzez projektowanie i szycie wszelkiego rodzaju firan, zasłon i innych aranżacji okiennych. Nasze realizacje mogą Państwo spotkać również w wielu hotelach i restauracjach. 
Wiemy, jak duży wpływ na efekt końcowy ma dobór odpowiednich materiałów, dlatego w naszym salonie sprzedaży mamy zaprezentowane tysiące próbników tkanin, z których nasi dekoratorzy pomogą wybrać odpowiednie materiały.
Z doświadczenia wiemy, że wygląd tkaniny bezpośrednio w salonie może odbiegać od jego prezencji w miejscu docelowym np. ze względu na inne oświetlenie elektryczne czy naturalne, dlatego oferujemy również wyjazd do Państwa z wybranymi próbnikami, w trakcie którego dokonamy niezbędnych pomiarów, a nasza dekoratorka pomoże wybrać odpowiednie tkaniny i rozwiązania, zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym.

Tkanina
Gabo Velvet

Tkanina Gabo Velvet

Żaluzja
drewniana
50 mm

Karnisz
sufitowy
Top-Line 

Karnisz
Top-Line

Tkanina
Rad Pol
Royal

Firana
Laguna
Wendy

Wiązanie
z tkanin
Rad-Pol Xena i
Cosmonova
Velo

Poszewka 
Cosmonova Velo
wykończona
ozdobnym
sznurem

Tkanina
Eurofirany
Royal 

Jak działamy?

W czasie przymierzania tkanin dokonujemy wszelkich pomiarów oraz doradzamy w wyborze odpowiedniego materiału oraz rozwiązania bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz Państwa potrzebach. Następnym etapem jest sporządzenie wyceny, która zawsze staramy się przygotować w różnych wariantach, tak aby zakup był jak najbardziej komfortowy. Taki model sprzedaży gwarantuje Państwu największą satysfakcję i efekt z uszytych firan oraz zasłon.

Przyjeżdżamy

Mierzymy

Doradzamy

Zawieszamy i
Montujemy

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Ponad 20 lat doświadczenia.

Indywidualne, niepowtarzalne projekty dopasowane do Twojego wnętrza.

Szeroki wybór tkanin i elementów wykończeniowych.

Bogata oferta karniszy nowoczesnych i klasycznych, w tym elektrycznych „Smart Home”.

Możliwość wypożyczenia próbników.

Kompleksowa usługa od pomiaru do zawieszania.

Ponad 50 rodzajów taśm marszczących, a także haczyki Microflex.

Posiadamy żelazko parowe, którym w miarę potrzeby uprasujemy już zawieszone firany, zasłony czy rolety rzymskie.

Kolekcje tkanin

Pytania i odpowiedzi

Czy konieczny jest przyjazd do salonu sprzedaży, aby zlecić uszycie dekoracji okiennych?

Nie jest konieczny, wystarczy skontaktować się z nami, a nasza projektantka przyjedzie z wybranymi tkaninami i doradzi odpowiednie rozwiązanie. W celu dobrania odpowiednich wzorów i kolorów potrzebować będziemy informacji, czego Państwo oczekują. Bardzo pomocne będzie również zdjęcie lub projekt wnętrza.

Dlaczego warto się umówić na pomiar w mieszkaniu?

Z doświadczenia wiemy, jak ważne w dekoracji wnętrz jest światło, zarówno to sztuczne jak i naturalne, które w zależności od miejsca sprawia, że tkaniny mogą wyglądać zupełnie inaczej. Równie ważne jest odpowiednie zmierzenie okna oraz sprawdzenie pomieszczenia pod kątem montażu karniszy, rolet, czy żaluzji.

Jest możliwość rezerwacji wizyty w salonie sprzedaży?

Tak, jest taka możliwość i zachęcamy do skorzystania z niej. Ze względu na częste wyjazdy, może się zdarzyć, że nie będziemy mogli poświęcić Państwu wystarczająco dużo czasu. Umawiając się na wizytę mają Państwo gwarancję zastania naszych projektantek. Przed zaplanowaną wizytą przygotujemy wstępne propozycje, dzięki czemu czas wizyty również się skróci.

Czas realizacji?

Czas realizacji wynosi zazwyczaj 3 tygodnie.

Czy szyjecie również inne rzeczy?

Oczywiście. Jesteśmy gotowi w całości udekorować Twoje wnętrze, tak aby stanowiło wspólną całość. Rolety rzymskie, narzuty, obrusy, poduszki możemy uszyć z tkanin z jakich uszyliśmy dekoracje okienne przyozdabiając je w dodatkowe elementy dekoracyjne, jak podszewki, lamówki, koraliki i wiele, wiele innych. W ofercie posiadamy również produkty gotowe, jak koce, ręczniki, prześcieradła, poszwy, obrusy czy dywany.

Projektujecie całe mieszkania?

Nie, specjalizujemy się w produktach tekstylnych, ale posiadamy bogatą bazę projektantów, jak i rzemieślników robiących meble na zamówienie, z którymi współpracujemy od lat i których chętnie Państwu polecimy.

Gdzie działacie?

Usługi pomiaru i zawieszania zasłon, rolet rzymskich, firan i innych tekstylnych dekoracji świadczymy głównie na terenie Lublina i okolic, ale mamy realizacje również w Warszawie, Chełmie czy Zamościu. Cena dojazdu jest ustalana indywidualnie.

Płatności?

Zazwyczaj zaczynamy realizować zamówienie po wpłacie 50% zaliczki. Następna wpłata jest przy odbiorze lub po tym jak zawiesimy dekoracje.

Sprzedaż ratalna?

Oferujemy sprzedaż ratalną 0% na produkty i usługi do 30 000 zł. Więcej informacji tutaj

Mierzymy, doradzamy, zawieszamy!

Zapraszamy do kontaktu, gdzie chętnie odpowiemy na Państwa pytania, sporządzimy wstępną wycenę oraz umówimy na pomiar.

Zadzwoń

609 030 501

Szycie Rolet Rzymskich

Montaż Rolet i Żaluzji

Sprzedaż Ratalna

Lipiec, sierpień - sobota nieczynne