Producenci

W ofercie posiadamy produkty dwóch czołowych producentów urządzeń Smart Home, czyli Fibaro oraz Somfy. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy Fibaro, która dzięki wysokiej jakości produkowanych w Polsce urządzeń oraz innowacyjnym rozwiązaniom oferuje swoje produkty na całym świecie. Do wyboru mają Państwo również produkty słynnej francuskiej marki Somfy znanej przede wszyskim jest dziś jednym z największych producentów i dostawców sterowników i napędów do bram wjazdowych, garażowych, żaluzji i markiz.

FIBARO

To system inteligentnego domu, dzięki któemu poznasz nowy wymiar komfortu i bezpieczeństwa. Bezprzewodowa technologia Z-Wave zastosowana w sensorach, modułach, włącznikach i innych urządzeniach FIBARO, umożliwia zdalne sterowanie urządzeniami w Twoim domu, garażu i ogrodzie.

FIBARO wyróżnia siębezinwazyjną instalacją – miniaturowe moduły lubi linię gniazdek montuje się dopuszkowo, a estetyczne, bezprzewodowe czujniki można umieścić praktycznie w każdym miejscu w domu.

FIBARO jest systemem otwartym i niezwykle elastycznym – pozwala na dołączanie urządzeń innych firm. Zapewnia kompatybilność z wszelkimi urządzeniami Z-Wave wytwarzanymi przez niemal 600 niezależnych producentów. 

Więcej informacji na: www.fibaro.pl

fibaro_ico_heat_control

sterowanie ogrzewaniem

fibaro_ico_shutter_control

sterowanie roletami i bramami

fibaro_ico_light_control

sterowanie oświetleniem

fibaro_ico_electric_control

sterowanie urządzeniami elektrycznymi

fibaro_ico_media_manage

zarządzanie multimediami

fibaro_ico_theft_prot

ochrona antywłamaniowa

fibaro_ico_fire_prot

Ochrona przed pożarem

fibaro_ico_leak_detec

Ochrona przed zalaniem

fibaro_ico_co_prot

ochrona przed czadem

fibaro_ico_temp_monit

monitorowanie temperatury

fibaro_ico_window_monit

monitorowanie drzwi i okien

fibaro_ico_water_manage

zarządzanie systemem podlewania

Somfy

Somfy towarzyszy milionom użytkowników na całym świecie, sprawiając, że ich życie staje się wygodniejsze i bardziej bezpieczne każdego dnia. Od 50 lat tworzy nowe i zrównoważone rozwiązania automatyki domowej i smart home.

Rozwiązania Somfy gwarantuja komfort i bezpieczeństwo, pozwalają oszczędzać energię, a dzięki kompatybilności z ofertą wiodących producentów umożliwiają stworzenie kompleksowego domu w wersji smart.

Nie znalazłeś producenta urządzeń które już posiadasz? Nic straconego. Skontaktuj się z nami i napisz jakie urządzenia posiadasz, a my zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie.

Zadzwoń

609 030 501