Urządzenia Smart Home

W zależności od wielkości domu, czy zastosowanych już rozwiań będziemy potrzebować różnych rozwiązań.  Poniżej przedstawiamy kompletną listę urządzeń Smart Home do kupienia w naszym salonie sprzedaży lub online.  

Menu

Centrale Sterujące

Fibaro Home Center 3

to najbardziej zaawansowana centrala do zarządzania inteligentnym domem na świecie, stworzona w oparciu o 10-letnie doświadczenie i liczne komentarze od użytkowników i instalatorów FIBARO. To nowoczesne i niezawodne urządzenie, które pozwala w prosty sposób – za pomocą jednego przycisku, gestu lub słowa – sterować wszystkimi funkcjami inteligentnego domu.

Fibaro Home Center 3 Lite

Centrala pozwala na podłączenie nie tylko produktów FIBARO, integruje się również z urządzeniami innych producentów (np. kamery, termostaty, systemy alarmowe, odtwarzacze multimedialne). Łączy się z ponad 2000 produktami innych marek, pozwalając uzyskać nieograniczone możliwości smart home.

 

Somfy Tahoma Premium

Centrala sterująca umożliwiająca komunikację urządzeń i budowę systemu smart home. Za pomocą TaHomy-y możesz w prosty sposób kontrolować oświetlenie, ogrzewanie, zużycie energii, bramy, rolety, żaluzje, markizy czy też zaprogramować alarm. Dzięki intuicyjnej aplikacji z łatwością możesz sterować podłączonymi urządzeniami pojedynczo, grupowo, poprzez scenariusze i harmonogramy z każdego miejsca na świecie. 
W zestawie Tahoma i dodatkowy pilot bezpieczeństwa. 

Somfy Tahoma Switch

TaHoma Switch to centrala, dzięki której rozpoczniesz przygodę ze Smart Home! Umożliwia sterowanie ponad 200 urządzeniami w technologii radiowej IO, RTS czy Zigbee z poziomu smartfona czy tabletu. Dzięki prostej i intuicyjnej aplikacji mobilnej uzyskasz kontolę m.in nad oświetleniem, ogrzewaniem, bramami, roletami, markizami, żaluzjami czy też alarmem. Twórz indywidualne harmonogramy oraz scenariusze i wejdz na nowy poziom automatyzacji domowej.

Yubii Home

Yubii Home to centrala, która łączy rozwiązania Nice, FIBARO i Elero*. Co więcej – jest otwarta na integrację z urządzeniami innych marek – dzięki wsparciu kamery IP, swoim pięciu plug-in’om oraz protokołom zgodności Z-Wave i WiFi.

Współpracuje z ponad 3000 urządzeniami innych marek.

więcej informacji na www.yubiihome.com 

Rolety, karnisze, bramy

Fibaro Walli Controller oraz Walli Shutter

Przyklej Walli Controller gdziekolwiek chcesz lub podłącz Walli Shutter do istniejącej instalacji i jednym kliknięciem zarządzaj Twoim inteligentnym domem.

Kolor: Biały, Antracyt

Fibaro Roller Shutter 3

Moduł umożliwia sterowanie praktycznie wszystkimi domowymi urządzeniami, takimi jak elektryczne rolety, karnisze, markizy, żaluzje czy bramy. Kalibracja modułu sprawia, że możliwe jest precyzyjne ustawianie lamelek i skrzydeł bram w pozycji wybranej przez użytkownika. Urządzenie posiada również funkcję pomiaru zużywanej energii oraz mocy czynnej prądu.

Fibaro Smart Implant

to inteligencja w pigułce, która zaaplikowana do urządzenia rozszerza jego działanei o inteligentne funkcje. Smart Implant jest obecnie jedynym na rynku tak kompleksowym rozwiązaniem zmieniającym zwykłe urządzenia w urządzenia kompatybilne z inteligentnym domem Fibaro.

Piloty Somfy

2 i 4 kanałowe piloty pracujące w technologii RTS lub ioHomecontrole

Oświetlenie

Fibaro Walli Switch

FIBARO Switch umieszczony w gniazdku jest w stanie włączyć i monitorować podłączone urządzenie elektryczne. Może też uruchamiać większość domowych sprzętów. Zainstalowany we włączniku światła pozwala sterować pojedynczym obwodem oświetlenia, natomiast FIBARO Double Switch – dwoma. 

Fibaro Walli

Kompletna linia gniazd i włączników FIBARO pracująca w technologii Z-Wave, wyposaży Twój dom we wszechstronną inteligencję. Wygląd linii zainspirowany jest perłą – jej ponadczasową elegancją i pięknym kształtem, który dopełni każde stylowe wnętrze.

Kolory:
biały, antracyt

Fibaro Walli Plug E i F

Inteligentny włącznik urządzeń elektrycznych z funkcją pomiaru energii. Produkt dostępny w wersji z uziemieniem lub bez.

Fibaro Dimmer 2

Dimmer 2 to uniwersalny moduł regulujący natężenie oświetlenia oraz mierzący pobór prądu, który pomimo swoich małych rozmiarów łączy w sobie wiele praktycznych funkcji.

Ogrzewanie

Fibaro Heat Controller

Korzystaj z harmonogramów dostosowanych do charakteru poszczególnych pomieszczeń. Zapewnij sobie najwyższy komfort poprzez temperaturę idealnie dobraną do danego pokoju, pory dnia i Twoich przyzwyczajeń.

Do wyboru opcja z przenośmym termometrem lub bez.

Somfy Głowica termostatyczna io

Produkt może być używany jako tradycyjna głowica. W połączeniu z centralą TaHoma staje się urządzeniem SMART zdalnie sterowanym przez internet. Dzięki temu zapewnisz sobie odpowiedni komfort cieplny, obniżając jednocześnie wysokość rachunków.

Termostat radiowy – zdalnie sterowany przez internet

Termostat przewodowy umożliwia kompleksowe zarządzanie ogrzewaniem w domu zdalnie przez Internet. To innowacyjne, wielofunkcyjne urządzenie dostosuje się do Twojego trybu życia – dzięki temu zapewni Ci komfort cieplny na jaki zasługujesz, jednocześnie zmniejszając koszty ogrzewania. Kompatybilny z ponad 4000 modeli kotłów!

Bezpieczeństwo

Fibaro Motion Sensor

To niezwykłe urządzenie oprócz detekcji ruchu pozwala mierzyć temperaturę i natężenie światła. Posiada też wbudowany akcelerometr, który wykryje zmianę położenia lub próby otwarcia obudowy.

Fibaro Door Window Sensor

FIBARO Door/Window Sensor łączy wiele funkcji umożliwiających podniesienie komfortu i bezpieczeństwa.

Czujnik zbliżeniowy
Zabezpieczenie przed sabotażem
Czujnik temperatury
Element systemu alarmowego

Kolory:
biały, brązowy, czarny

Fibaro Flood Sensor

FIBARO Flood Sensor to znacznie więcej niż tylko czujnik zalania. Urządzenie łączy kilka przydatnych funkcji dobranych z myślą o bezpieczeństwie i komforcie użytkowania.

Wykrycie zalania
Czujnik temperatury
Czujnik ruchu
Alarm dźwiękowy o zalaniu
Czujniki wody
Dioda sygnalizująca zalanie

Fibaro CO Sensor

Pomimo swoich niepozornych rozmiarów, Smoke Sensor to czujnik dymu i alarm przeciwpożarowy w jednym. To niewielkie urządzenie oferuje więcej, niż się spodziewasz.

Czujnik dymu
Termometr
Alarm dźwiękowy
Światło ostrzegawcze

Fibaro Intercom

FIBARO Intercom to wielofunkcyjne i inteligentne urządzenie, które swoimi funkcjami wzbogaci Twój system ochrony mienia.

Inne

Fibaro Smart Implant

to inteligencja w pigułce, która zaaplikowana do urządzenia rozszerza jego działanie o inteligentne funkcje. Smart Implant jest obecnie jedynym na rynku tak kompleksowym rozwiązaniem zmieniającym zwykłe urządzenia w urządzenia kompatybilne z inteligentnym domem Fibaro.

Brak potrzebnego urządzenia? Nic straconego, zadzwoń lub napisz do nas, a chętnie doradzimy rozwiązanie, które będzie kompatybilne z wybranym systemem Smart Home.

Zadzwoń

609 030 501

Nasze usługi

Możliwe rozwiązania