Urządzenia Smart Home

Jako uzupełnienie naszej oferty możemy zaproponować szereg urządzeń, które skutecznie zwiększą nasz komfort i możliwości zautomatyzowania domu. Poniżej mała część akcesoriów Smart Home do kupienia w naszym salonie sprzedaży lub online.  Pełną ofertę mogą Państwo znaleźć na stronie Somfy oraz Fibaro. 

Ze względu na ogromną liczbę produktów, zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu. Chętnie doradzimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązania. 

Centrale Sterujące

Fibaro Home Center 3

to najbardziej zaawansowana centrala do zarządzania inteligentnym domem na świecie, stworzona w oparciu o 10-letnie doświadczenie i liczne komentarze od użytkowników i instalatorów FIBARO. To nowoczesne i niezawodne urządzenie, które pozwala w prosty sposób – za pomocą jednego przycisku, gestu lub słowa – sterować wszystkimi funkcjami inteligentnego domu.

Centrala Sterująca Tahoma Switch Somfy

Somfy Tahoma Switch

TaHoma Switch to centrala, dzięki której rozpoczniesz przygodę ze Smart Home! Umożliwia sterowanie ponad 200 urządzeniami w technologii radiowej IO, RTS czy Zigbee z poziomu smartfona czy tabletu. Dzięki prostej i intuicyjnej aplikacji mobilnej uzyskasz kontolę m.in nad oświetleniem, ogrzewaniem, bramami, roletami, markizami, żaluzjami czy też alarmem. Twórz indywidualne harmonogramy oraz scenariusze i wejdz na nowy poziom automatyzacji domowej.

Yubii Home

Yubii Home to centrala, która łączy rozwiązania Nice, FIBARO i Elero*. Co więcej – jest otwarta na integrację z urządzeniami innych marek – dzięki wsparciu kamery IP, swoim pięciu plug-in’om oraz protokołom zgodności Z-Wave i WiFi.

Współpracuje z ponad 3000 urządzeniami innych marek.

więcej informacji na www.yubiihome.com 

Fibaro Home Center 3 Lite

Centrala pozwala na podłączenie nie tylko produktów FIBARO, integruje się również z urządzeniami innych producentów (np. kamery, termostaty, systemy alarmowe, odtwarzacze multimedialne). Łączy się z ponad 2000 produktami innych marek, pozwalając uzyskać nieograniczone możliwości smart home.

 

Rolety, karnisze, bramy, oświetlenie

Moduł umożliwia sterowanie praktycznie wszystkimi domowymi urządzeniami, takimi jak elektryczne rolety, karnisze, markizy, żaluzje czy bramy. Kalibracja modułu sprawia, że możliwe jest precyzyjne ustawianie lamelek i skrzydeł bram w pozycji wybranej przez użytkownika. 

Nadajniki ścienne Somfy Smoove

1 lub 4 kanałowe bezprzewodowe przełączniki IO oraz RTS w wersjach do karniszy, rolet, oświetlenia. 

Kolor: biały, czarny

 

Przełączniki Somfy

1 lub 2 kanałowy przewodowy przełączniki.

 

Fibaro Walli 

Przełączniki przewodowe i bezprzewodowe w wersji do sterowania roletami, żaluzjami, oświetleniem tradycyjnym,  ściemnialnym led oraz RGBW, a także każdym innym urządzeniem podłączonym do centrali.

Kolor: Biały, Antracyt

Fibaro Roller Shutter 3

Moduł umożliwia sterowanie praktycznie wszystkimi domowymi urządzeniami, takimi jak elektryczne rolety, karnisze, markizy, żaluzje czy bramy. Kalibracja modułu sprawia, że możliwe jest precyzyjne ustawianie lamelek i skrzydeł bram w pozycji wybranej przez użytkownika. Urządzenie posiada również funkcję pomiaru zużywanej energii oraz mocy czynnej prądu.

Fibaro Switch 2

FIBARO Switch umieszczony w gniazdku jest w stanie włączyć i monitorować podłączone urządzenie elektryczne. Może też uruchamiać większość domowych sprzętów. Zainstalowany we włączniku światła pozwala sterować pojedynczym obwodem oświetlenia, natomiast FIBARO Double Switch – dwoma. 

Fibaro Smart Implant

to inteligencja w pigułce, która zaaplikowana do urządzenia rozszerza jego działanei o inteligentne funkcje. Smart Implant jest obecnie jedynym na rynku tak kompleksowym rozwiązaniem zmieniającym zwykłe urządzenia w urządzenia kompatybilne z inteligentnym domem Fibaro.

Fibaro Walli Plug E i F

Inteligentny włącznik urządzeń elektrycznych z funkcją pomiaru energii. Produkt dostępny w wersji z uziemieniem lub bez.

Fibaro Dimmer 2

Dimmer 2 to uniwersalny moduł regulujący natężenie oświetlenia oraz mierzący pobór prądu, który pomimo swoich małych rozmiarów łączy w sobie wiele praktycznych funkcji.

Ogrzewanie

Fibaro Heat Controller

Korzystaj z harmonogramów dostosowanych do charakteru poszczególnych pomieszczeń. Zapewnij sobie najwyższy komfort poprzez temperaturę idealnie dobraną do danego pokoju, pory dnia i Twoich przyzwyczajeń.

Do wyboru opcja z przenośmym termometrem lub bez.

Somfy Głowica termostatyczna io

Produkt może być używany jako tradycyjna głowica. W połączeniu z centralą TaHoma staje się urządzeniem SMART zdalnie sterowanym przez internet. Dzięki temu zapewnisz sobie odpowiedni komfort cieplny, obniżając jednocześnie wysokość rachunków.

Termostat radiowy – zdalnie sterowany przez internet

Termostat przewodowy umożliwia kompleksowe zarządzanie ogrzewaniem w domu zdalnie przez Internet. To innowacyjne, wielofunkcyjne urządzenie dostosuje się do Twojego trybu życia – dzięki temu zapewni Ci komfort cieplny na jaki zasługujesz, jednocześnie zmniejszając koszty ogrzewania. Kompatybilny z ponad 4000 modeli kotłów!

Bezpieczeństwo

Fibaro Motion Sensor

To niezwykłe urządzenie oprócz detekcji ruchu pozwala mierzyć temperaturę i natężenie światła. Posiada też wbudowany akcelerometr, który wykryje zmianę położenia lub próby otwarcia obudowy.

Fibaro Door Window Sensor

FIBARO Door/Window Sensor łączy wiele funkcji umożliwiających podniesienie komfortu i bezpieczeństwa.

Czujnik zbliżeniowy
Zabezpieczenie przed sabotażem
Czujnik temperatury
Element systemu alarmowego

Kolory:
biały, brązowy, czarny

Fibaro Flood Sensor

FIBARO Flood Sensor to znacznie więcej niż tylko czujnik zalania. Urządzenie łączy kilka przydatnych funkcji dobranych z myślą o bezpieczeństwie i komforcie użytkowania.

Wykrycie zalania
Czujnik temperatury
Czujnik ruchu
Alarm dźwiękowy o zalaniu
Czujniki wody
Dioda sygnalizująca zalanie

Fibaro CO Sensor

Pomimo swoich niepozornych rozmiarów, Smoke Sensor to czujnik dymu i alarm przeciwpożarowy w jednym. To niewielkie urządzenie oferuje więcej, niż się spodziewasz.

Czujnik dymu
Termometr
Alarm dźwiękowy
Światło ostrzegawcze

Fibaro Intercom

FIBARO Intercom to wielofunkcyjne i inteligentne urządzenie, które swoimi funkcjami wzbogaci Twój system ochrony mienia.

Inne

Fibaro Smart Implant

to inteligencja w pigułce, która zaaplikowana do urządzenia rozszerza jego działanie o inteligentne funkcje. Smart Implant jest obecnie jedynym na rynku tak kompleksowym rozwiązaniem zmieniającym zwykłe urządzenia w urządzenia kompatybilne z inteligentnym domem Fibaro.

Brak potrzebnego urządzenia? Nic straconego, zadzwoń lub napisz do nas, a chętnie doradzimy rozwiązanie, które będzie kompatybilne z wybranym systemem Smart Home.

Zadzwoń

609 030 501

Nasze usługi

Możliwe rozwiązania