Karnisze Interstil Classic

Karnisze, gdzie zastosowano technologię prowadzenia Wave. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, system prowadzi się bardzo lekko, linki nie plączą się, a zasłona idealnie się układa wracając na swoją pozycję po maksymalnym odsłonięciu, dzięki czemu zasłona zawsze jest idealnie ułożona. 

Kolekcje

Stal nierdzewna

Dla osób z otwartą głową i skłonnością do puryzmu. Szlachetny materiał – drobno zmielony i bez sztucznej powierzchni – o ponadczasowej czystości. Precyzja wykonania jest widoczna w każdym elemencie karniszy ze stali nierdzewnej. Funkcjonalność i prosty design to uzupełniające się filary tej kolekcji.

System Linkowy

to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych karniszy. Świetnie sprawdzi się do codziennych dekoracji z przezroczystych materiałów i minimalistycznych, bardzo nowoczesnych wnętrz. Oryginalne i rzadko spotykane rozwiązanie z pewnością zwróci uwagę.

Mosiądz

Stylowe, sprawdzone i doskonale wyprofilowane. Hołd dla wartości. Klasyczne, eleganckie mosiężne okucia okazują się być ponad duchem czasu. Powierzchnie z przezroczystego mosiądzu, matowe, polerowane, niklowane lub ręcznie pokryte złotem płatkowym uszlachetniają modele i nadają im trwały połysk.

Kolory:
złoto, złoty mat, brąz, czarny, nikiel

Żelazo

Oryginalny metal stworzony z ognia i rudy. Dzięki nastrojowym kształtom i rustykalnej powierzchni tworzy delikatne akcenty w każdej domowej atmosferze. Czuj się jak w domu!

Kolory:
czarny, antracyt, stalowy, miedź

Drewno

Kolekcja z litego drewna powstała w uznaniu tradycyjnych rozwiązań. Ciekawe kolekcje, w całości drewniane lub w połączeniu z metalem – w tradycyjnych lub nowoczesnych kształtach.

Kolory:
naturalny, dąb rustykalny, wiśnia, biała glazura, biały, buk, sosna