Dodatki szyte na miarę

Niepowtarzalne narzuty dopasowane do wnętrza

Narzuty na łóżko są przedmiotami dekoracyjnymi i upiększającymi sypialnie jak i również trzymające porządek w sypialni. Do stałych kanonów można zaliczyć proste narzuty z ciepłych tkanin np. aksamitnych, welurowych, jak i z krótszym i dłuższym włosem. Kolorystyka na dzień dzisiejszy jest bardzo bogata od odważnych amarantowych po spokojne pastele. Narzuty możemy podzielić na dwa rodzaje, opadające tylko z dwóch stron, albo trzech. Narzuty pikujemy w duże karo/kratę lub delikatne przeszycia w poprzek narzuty.

 

Poszewki dekoracyjne takie jakie chcesz

Do zasłon czy narzut możemy również uszyć poszewki dekoracyjne, wykorzystując na przykład tkaniny z użytych już kolekcji. W naszej kolekcji posiadamy bogatą ofertę różnego rodzaju dodatków jak ozdobne sznury, guziki, czy pompony. 

Obrusy i bieżniki idealnie wkomponowane do Twojego stołu

W naszej ofercie znajdą Państwo również bogatą kolekcję tkanin obrusowych, również plamoodpornych z powłoką teflonową. 

Pokrowce na krzesła szyte na miarę

Do realizacji takiego zamówienia niezbędne będzie dostarczenie krzesła do siedziby naszej firmy. Wówczas pokrowce na krzesła, tworzymy zgodnie z Państwa upodobaniami — mogą być proste i klasyczne lub wzorzyste i fantazyjne. Oczywiście wspólnie wybieramy także model szycia oraz tkaninę, z jakiej powstanie gotowy produkt. W naszej ofercie znaleźć można również, odporne na warunki atmosferyczne, poduszki na krzesła i leżanki ogrodowe. Gwarantujemy, że stworzone przez nas pokrowce zachowają stabilność i nie będą się zsuwać.

Tkanina welwetowa Ferrari 

Tkanina Ferrari blue

Żaluzja drewniana 50 mm

Karnisz sufitowy Top-Line 

Karnisz Top-Line

Tkanina
Rad-Pol Royal

Firana Laguna
Wendy

Wiązanie
z tkanin
Rad-Pol Xena i
Cosmonova
Velo

Poszewka 
Cosmonova Velo
wykończona
ozdobnym
sznurem

Tkanina
Eurofirany
Royal

Zobacz również

Szycie Firan i Zasłon

Montaż Rolet i Żaluzji

Smart Home

Sprzedaż ratalna