Karnisze Interstil z kolekcji Wave

Karnisze, gdzie zastosowano technologię prowadzenia Wave. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, system prowadzi się bardzo lekko, linki nie plączą się, a zasłona idealnie się układa wracając na swoją pozycję po maksymalnym odsłonięciu.

Wing

Opatentowana technologia, przez firmę Interstil technologia sprawia, że niemożliwe staje się możliwe. Kolekcja Wing umożliwiają mocowanie karnisza o  szerokości do 3 metrów za pomocą tylko jednego wspornika. 
Montaż możliwy do sufitu, jak i ściany.

Kolor:
stal, antracyt, aluminium

W1

Obszerny, wklęsły profil elegancko utrzymuje jednolite fałdy zasłon. Szykowny, wyrazisty wspornik dodatkowo podkreśla ogólne wrażenie systemu swoim lekko zakrzywionym kształtem. W1 nie idzie na żadne kompromisy i umiejętnie ignoruje wszelkie ograniczenia.

Kolor:
chrom, aluminium, biały, stal

W2

Elegancki, ale dyskretny. W2 przytula się do sufitu dzięki wklęsłemu kształtowi, akomodując hojne fale na zasłonie, a tym samym bardzo imponująco się prezentuje. W2 podkreśla system podwieszenia na suficie, a także tworzy obraz elegancji i lekkości, dzięki szczelinie cienia do sufitu i ukrytej prowadnicy.

Kolor:
chrom, aluminium, stal, biały, nikiel, mosiądz matowy

W3

Efektowny wspornik i skromny profil. Symbioza płynnych kształtów i wyrazistych elementów zapewnia kurtynie falistej niepowtarzalne położenie w oknie. W3 posiada szereg wykończeń, aby elegancko dopasować się do każdego wnętrza.

Kolor:
biały, nikiel, antracyt, stal, czarny, aluminium, mosiądz mat, brąz, chrom, czarny

W4

Gdzie kończy się drążek, a zaczyna wspornik? Dopiero po drugim spojrzeniu, można rozpoznać eleganckie rozwiązanie połączenia profilu wraz z identycznie uformowanym wspornikiem, tworzącym kompletną jednostkę.

Kolor:
stal, aluminium

W5

W5 to zestaw zasłon falistych, który dzięki swojej niewielkiej grubości elegancko przylega do sufitu. Pomimo niewielkiej wysokości zestaw niezawodnie maskuje linki skomplikowanej technologii suwakowej dzięki wystarczająco dużej i ukrytej szynie.

Kolor:
stal, biały, aluminium

W6

Absolutnie symetryczna forma drążka pozwala na oglądanie kompletu zasłony, również z niecodziennej perspektywy. Ultrapłaski pręt wygodnie ukrywa sznurki suwaka pomimo niewielkiej wysokości 13 mm.

Kolor:
biały, nikiel, antracyt, stal, czarny, aluminium, mosiądz mat, brąz, chrom, czarny

Sail

Tę niezwykłą próbkę wyróżniają dwa przeciwległe wklęsłe elementy drążka. Dyskretny, tworzący jedną całość z profilem, wspornik ustawia pręt w wymaganej odległości od ściany. Przymocowany do tylnej strony kanału wydaje się niewidoczne. Zgrany zespół dla lubiących niezwykłość.

Kolor:
biały, stal, aluminium, mat, chrom

Trim

Zestaw Trim Wave jest dostępny z płaskimi oraz okrągłymi wspornikami ściennymi. Zachwyca zakrzywionym kształtem, który jest szczególnie efektowny w świetle okna.

Kolor:
nikiel, antracyt, stal, czarny, aluminium, brąz, czarny, miedź

Long Frame

Niezwykła konstrukcja pozwala na wyeksponowanie wspornika ściennego. Ekstrawagancki zestaw, który podkreśla montaż na ścianie.

Kolor:
aluminium/chrom, stal/chrom, aluminium/brąz, stal/brąz, aluminium, stal, aluminium/miedź, stal/miedź

Codex

Czysty puryzm. Prosty profil jest stylowo odwrócony na końcu, dzięki czemu nie wymaga widocznych zaślepek. Ukryty kanał szyny umożliwia niewidoczne przesuwanie się zasłony lub firany. Wspornik jest tak prosty jak profil.

Kolor:
nikiel, antracyt, stal, czarny, aluminium, mosiądz mat, brąz, chrom, czarny, miedź

Sphare

To cienka szczelina do sufitu. Karnisz Sphare wydaje się unosić, a jego znakomite wykończenie powierzchni tworzy wyraźny akcent na oknie. Niewidoczny kanał szyny i niewidoczne zakończenie podkreślają ogólne wrażenie. Genialny system zawieszania zasłony, która łagodnie układa się w prostych liniach.

Kolor:
nikiel, antracyt, stal, czarny, aluminium, mosiądz mat, brąz, chrom, czarny, miedź

Zenit

Zenit wyznacza właściwą scenę dla systemów wiszących. Dzięki dużym talerzom wzbudza duże zainteresowanie. Szczelina cienia do sufitu zapewnia lekkość i elegancję. Okrągły kształt dyskretnie dostosowuje się do fal zasłon. Karnisz Zenit to zdobywca całej serii międzynarodowych nagród za wzornictwo.

Kolor:
stal, aluminium, chrom

Quantum

Most do sufitu. System uchwytów Quantum zachowuje odpowiednią odległość od profilu. Wyraziste o wyraźnym kształcie i funkcji. Precyzyjne wykonanie z litego metalu z wykończeniem z dużą dbałością o szczegóły.

Kolor:
stal, aluminium, chrom

Votum

Votum stanowi idealną scenę do zawieszania systemów na suficie. Zakrzywiona geometria wspornika idealnie wtapia się w ogólny wygląd zasłony i podkreśla jej wyraz. Votum zapewnia wymagany akcent dzięki niewielkiej, ale wyraźnej szczelinie do sufitu.

Kolor:
stal, aluminium, chrom