Nasze usługi Smart Home

We współpracy z firmą Fibaro oraz Somfy oferujemy państwu urządzenia typu Smart Home. W naszej ofercie posiadamy pełny asortyment, którego kluczowe urządzenia mogą Państwo samodzielnie przetestować w naszym salonie sprzedaży.  Oferujemy kompleksowe usługi od prezentacji i doradztwa, po montaż i konfigurację.

Dużą zaletą urządzeń jest opcja napędów oraz czujników na baterię, dzięki czemu nie ma konieczności ciągnięcia kabli i wiercenia oraz wykorzystanie technologi Io-Homecontrole kompatybilnej z urządzeniami największych firm (między innymi Velux, ktorej produkty również posiadamy w ofercie), co pozwoli wzbogacić nasz dom o nowe produkty bez naruszania obecnej instalacji.

W celu lepszego zapoznania się z technologią wyposażaliśmy nasz salon sprzedaży w urządzenia sterujące automatyką domową.  Odwiedzając nas mają państwo możliwość przetestować ich działanie na specjalnie przygotowanym tablecie z aplikacją Fibaro oraz Somfy. 

 

Jak działamy?

Prezentacja

U Ciebie w domu lub w naszym salonie sprzedaży prezentujemy dostępne urządzenia i rozwiązania.

Doradztwo

Powiedz nam jakie masz potrzeby, a pomożemy dobrać odpowiednie produkty tak, aby robiły to co trzeba.

Montaż*

W razie potrzeby chętnie przyjedziemy i zamontujemy wybrane urządzenia.
*Oferta dotyczy wybranych urządzeń.

Konfiguracja

Łączymy wszystkie urządzenia w jeden ekosystem i konfigurujemy go wedle Twoich potrzeb.

Możliwe rozwiązania

Urządzenia Smart Home

Pytania i odpowiedzi

Czy potrzebne jest doprowadzenie kabli do każdego urządzenia? 

Na szczęście nie. Część urządzeń jak przyciski, czy czujniki są w wersji bateryjnej, podobnie jak niektóre modele karniszy oraz żaluzji. 

Czy mogę wykorzystać do systemu Smart Home   urządzenia elektryczne, które już posiadam?

W większości przypadków tak. Firma Fibaro oferuje moduły, które podpinamy do już posiadanych urządzeń, dzięki czemu możemy je podłączyć do centrali sterującej i tworzyć automatyczne scenariusze. Nadajniki te możemy schować bezpośrednio w urządzeniu, jak w przypadku na przykład żaluzji elektrycznych, lub bramach wjazdowych lub w puszce montażowej w której są włączniki. 

Czy oferujecie konsultacje u klienta?

Tak, możemy przyjechać z wybranymi urządzeniami, pokazać jak działają, a także sprawdzić jak wygląda sytuacja w domu, tak aby zaproponować najlepsze rozwiązania. 

Co po montażu i konfiguracji?

Oferujemy roczną opiekę nad systemem i urządzeniami. Dzięki możliwości udzielenia dostępu do centrali sterującej możemy pomóc zdalnie, bez konieczności przyjazdu. 

Maszy pytanie?

Zadzwoń

609 030 501

Prowadzimy również sprzedaż detaliczną oraz hurtową.
Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy.

Zobacz więcej:

Montaż Rolet i Żaluzji

Szycie firan i zasłon

Szycie rolet rzymskich

Sprzedaż Ratalna