Możliwe rozwiązania Smat Home

Głównym zadaniem systemów smart Home jest zwiększenie naszej wygody i zautomatyzowanie codziennych działań. Odpowiednio dobrane i skonfigurowane scenariusze nie tylko pozwolą zaoszczędzić Twój czas, ale również zmniejszyć rachunki oraz zwiększyć bezpieczeństwo. Poniżej przedstawiamy jedne z najpopularniejszych rozwiązań jakie z pewnością wykorzystałbyś w swoim domu.

Dzień ze Smart Home...

Budzisz się wraz ze wschodem słońca. Rolety otwierają się przed budzikiem, wpuszczając światło i budząc Cię naturalnym światłem.

Jednym guzkiem rozbrajasz alarm i ustawiasz . 

Żelazko wyłączone? Dzięki gniazdku Wall Plug możesz sprawdzić stan swoich urządzeń i je wyłączyć lub włączyć.

Jesteś na spotkaniu i uruchomił się alarm? W aplikacji sprawdzisz co było przyczyną, dzięki czemu odpowiednio zareagujesz, bez konieczności wracania do domu.

Powrót? System Smart Home o wyznaczonej porze, lub na podstawie Twojej lokalizacji uruchomi grzejniki lub klimatyzację tak, aby temperatura była komfortowa już w momencie wejścia do domu.

Spokój. Oglądasz swój ulubiony serial i słyszysz dzwonek do drzwi? W prosty sposób sprawdzisz kto to i otworzysz furtkę bez wstawania. 

Jest już pora wieczorowa lub idziesz w nocy do toalety? W zależności od pory dnia możesz ustawić automatyczne dopasowane natężenie światła, dzięki czemu nie rozbudzisz się zapalając w nocy światło w pokoju czy łazience.

Piękny ogród. W zależności od wilgotności gleby, Twój system nawadniania uruchomi się o wybranej przez Ciebie porze. 

Bezpieczna noc. Jednym przyciskiem umiejscowionym przy łóżku, komendą głosową, lub zgodnie z wybraną godziną, system Smart Home zabezpieczy mieszkanie zamykając rolety oraz ustawi odpowiednią temperaturę.

Na wakacjach?

Spokój. Boisz się zalania w mieszkaniu? Czujnik zalania ustawiony w odpowiednim miejscu, automatycznie zablokuje główny zawór i powiadomi cię o tym. 

Zobacz więcej

Nasze usługi

Urządzenia

Producenci

Lipiec, sierpień - sobota nieczynne