Żaluzje fasadowe na wymiar

Czy zastanawiając się nad przesłonami okiennymi, na myśl przychodzą Ci żaluzje? Oferujemy szeroką gamę żaluzji zewnętrznych. W zależności od rodzaju elewacji i konwencji projektowej domu warto zastanowić się nad wyborem konkretnego rozwiązania. Jeśli zależny nam na elegancji i funkcjonalności zarazem, warto zastosować żaluzje fasadowe. Wiele nowoczesnych domów, wyposażonych jest właśnie w taki typ przesłon okiennych. Popularnym połączeniem w tym zakresie jest drewnopodobna elewacja przyokienna i żaluzje zewnętrzne w kolorze antracytu lub grafitu, czy odcieni szarości. Z tego właśnie powodu, już na etapie budowy domu, warto zastanowić się nad ich montażem. 

Nasza realizacja żaluzji fasadowych w kolorze antracyt

Rozwiązanie jakim są żaluzje fasadowe, nie dotyczy tylko domów mieszkalnych. Coraz częściej są stosowane także w innego rodzaju obiektach posiadających ogromne przeszklenia. Całość naprawdę robi wrażenie. Ich lekka i nowoczesna forma idealnie wpasowuje się w design modernistycznych budowli. Wybór akurat tego typu żaluzji nie tylko poprawi wygląd budynku ale przede wszystkim ochroni wnętrza przed nadmiernym słońcem. Stosowane szczególnie w przypadku ogromnych przeszkleń działają niczym izolator, utrzymując korzystną temperaturę wewnątrz, przy czym dzięki zastosowaniu wysokiej klasy powłok lakierniczych są one odporne na czynniki atmosferyczne. 

Jak działamy?

Przyjeżdżamy z wzornikami

Mierzymy

Doradzamy

Zawieszamy i
Montujemy

Dostępne modele

Żaluzje fasadowe
naokienne

to nowoczesne i eleganckie osłony okienne mocowane na zewnątrz budynków. Ich prosta i bardzo lekka budowa znajduje zastosowanie w przypadku obiektów architektonicznych, które charakteryzują się dużymi przeszkleniami.

Żaluzje fasadowe
podtynkowe Solid Box

Główną cechą żaluzji w systemie SOLIDBOX jest konstrukcja, zapewniająca możliwość swobodnego zabudowania skrzynki oraz prowadnic pod zewnętrzną warstwą ocieplenia budynku, np. styropianu. Elementem widocznym w świetle szyby są wyłącznie ruchome lamele, które po podciągnięciu „chowają się” pod elewacją budynku.

Dlaczego warto wybrać żaluzje fasadowe?

Możliwość podłączenia do systemu automatyki domowej – Smart Home.

22 kolory podstawowe oraz dowolny kolor z palety RAL na specjalne zamówienie.

Płynne sterowanie żaluzją (otwieranie i zamykanie) w zakresie 90o i 180o daje możliwość komfortowego ustawienia stopnia przenikania światła do wnętrza.

Obniżenie poziomu hałasu dochodzącego z zewnątrz.

Lekka i prosta konstrukcja aluminiowa.

Sterowanie ręczne lub automatyczne.

Możliwość współpracy z systemem automatyki pogodowej.

36 miesięcy gwarancji na produkty firmy Anwis.

Zaciemnienie zewnętrzne otworów okiennych i szklanych fasad.

Nawet do 5 metrów szerokości i 6 wysokości.

Mierzymy, doradzamy, montujemy!

Zapraszamy do kontaktu, gdzie chętnie odpowiemy na Państwa pytania, sporządzimy wstępną wycenę oraz umówimy na pomiar.

Zadzwoń

609 030 501

Żaluzje fasadowe zastosowane na wielkogabarytowych, szklanych powierzchniach działają jak izolator, który zapewnia prawidłowy rozkład temperatury w pomieszczeniu, a także wspomaga pracę klimatyzacji – nie obciążając jej. Jednym z głównych elementów żaluzji zewnętrznych są poziome lamele wykonane z aluminium. Występują w różnych kształtach (przekrój poprzeczny w kształcie litery: S, C oraz Z) oraz szerokościach (od 65 do 90 mm). Pokryte wysokiej jakości lakierami, wykazują odporność na działanie warunków atmosferycznych oraz zwiększoną wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Zmiana kąta nachylenia lamel umożliwia regulację dopływu światła oraz ciepła do pomieszczenia. Pozwala także zabezpieczyć wnętrze przed spojrzeniami z zewnątrz, bez konieczności całkowitego przesłonięcia okien.

Żaluzje zewnętrzne mogą być w pełni automatyczne, co znacząco poprawi komfort ich codziennego użytkowania. Zaletami prezentowanego rozwiązania jest możliwość współpracy z czujnikami pogodowymi a także podpięcia osłon do systemu inteligentnego zarządzania domem.

Ważnym jest, aby o żaluzjach fasadowych pomyśleć jeszcze na etapie budowy domu, czy przy okazji remontu elewacji. Pozwoli to na przygotowanie odpowiednich elementów instalacji np. sterowania elektrycznego.

Katalog żaluzji fasadowych

Montaż Rolet i Żaluzji

Dekoracje szyte na miarę

Sprzedaż ratalna

Lipiec, sierpień - sobota nieczynne