Żaluzje plisowane - Plisy na wymiar

Plisy, czyli żaluzje plisowane to jedno z bardziej nowoczesnych rozwiązań. Są delikatne, ale bez problemu można je stosować w oknach różnych rozmiarów i kształtów. Stworzone są ze specjalnego materiału sprasowanego w harmonijkę, co ważne zostały pokryte specjalną warstwą antystatyczną, która zapobiega osiadaniu kurzu oraz aluminium. Najlepiej prezentują się przy równomiernym rozłożeniu. Bez wątpienia największą zaletą plis jest możliwość przesuwania w dowolnym kierunku, można je odsłaniać zarówno od dołu, jak i od góry. Świetnie sprawdzą się w oknach nietypowych, nawet tych półokrągłych.

Nasza realizacja montażu żaluzji plisowanych Evie.
Zdjęcie katalogowe plis Evie firmy Anwis.

W ofercie posiadamy następujące żaluzje plisowane

Żaluzje plisowane sterowane góra-dół

Żaluzje plisowane podwójne

Żaluzje plisowane sterowane elektrycznie

Żaluzje plisowane plaster miodu

Żaluzje plisowane dachowe

Jak działamy?

Przyjeżdżamy z wzornikami

Mierzymy

Doradzamy

Zawieszamy i
Montujemy

Dlaczego warto wybrać żaluzje plisowane?

 

Umożliwia skuteczne przesłonięcie dowolnego fragmentu okna; sterowanie górną i dolną rynną.

Mała powierzchnia przesłonięcia okna przy całkowicie podniesionej żaluzji

Wysoka jakość materiałów gwarantuje długotrwałe, komfortowe użytkowanie produktu. 

Produkowane w Europie tkaniny posiadają certyfikaty renomowanych instytucji, co zapewnia brak uwalniania się szkodliwych substancji i nieprzyjemnych zapachów.

Setki wzorów i kolorów.

Możliwość zastosowania ciekawych rozwiązań np. dwie tkaniny w jednym systemie, montowane na jednym oknie.

36 miesięcy gwarancji na produkty firmy Anwis.

Łatwo poddają się procesowi czyszczenia. Mogą być prane w słabym roztworze wody z płynem do prania w temperaturze około 30°C, dzięki czemu plisy świetnie sprawdzą się w kuchni.

Typy tkanin

Tradycyjne

Ponad 600 wzorów w szerokiej gamie kolorystycznej i różnym stopniu zaciemnienia, również z powłoką odbijającą światło. Wszystkie materiały są wykonane z certyfikowanych tkanin w Europie, dzięki czemu produkt posłuży na długie lata, jest łatwy w czyszczeniu i nie uwalnia szkodliwych substancji kiedy żaluzja nagrzeje się od promieni słonecznych.

Plaster miodu

Charakteryzuje się przede wszystkim właściwościami energooszczędnymi. Dzięki zastosowaniu podwójnej warstwy tkaniny w oknie powstaje dodatkowa poduszka powietrzna zmniejszająca utratę ciepła nawet do 46% i pozwalająca oszczędzić do 12% potrzebnej energii do ogrzewania.
Kolejną przewagą jest większy efekt wyciszenia pomieszczenia oraz ochrona przed nagrzaniem, dzięki możliwości zastosowania srebrnej powłoki odbijającej światło.

Dostępne modele

Żaluzja
Plisowana Evie EDC

Najpopularniejszy model żaluzji w którym sterować możemy zarówno od góry i dołu. Pozwala to zasłonić dowolny fragment okna lub wnęki.

Żaluzja
Plisowana Evie EF

Model którym możemy sterować do góry, do dołu lub w obu kierunkach. Sterowanie odbywa się przy pomocy sznurków lub łańcuszka. Istnieje również opcja zastosowania dwóch tkanin.

Żaluzja
Plisowana PL

W zależności od wybranej opcji sterowana do góry lub dołu ręcznie, sznurkami lub elektrycznie. System linkowy umożliwia łatwe sterowanie również w dużych oknach dachowych.

Żaluzja
Plisowana Evie EV3

Daje możliwość zastosowania dwóch tkanin np. firanowej i zasłonowej, dzięki czemu możemy wybrać sposób zaciemnienia przy zasłoniętych plisach.

Nietypowe
kształty

Żaluzje plisowane o nietypowych kształtach dostosowane są do wszystkich rodzajów okien, również niestandardowych (trójkąty, trapezy, skosy, półkola)

Żaluzja
Plisowana dachowa

Umożliwia skuteczne przesłonięcie dowolnego fragmentu okna dachowego; sterowanie górną i dolną rynną. Dodatkową opcją jest zastosowanie dwóch tkanin.

Żaluzja Plisowana dachowa Evie EDC

Zastosowane prowadnice zmniejszają do minimum przenikanie promieni słonecznych.

Żaluzja Plisowana do płaskich dachów

Prowadnice, listwa dolna oraz system linkowy gwarantują stabilne ułożenie i przyleganie do okna.

Producenci

Mierzymy, doradzamy, montujemy!

Zapraszamy do kontaktu, gdzie chętnie odpowiemy na Państwa pytania, sporządzimy wstępną wycenę oraz umówimy na pomiar.

Zadzwoń

609 030 501

Co jeszcze robimy?

Montaż Rolet i Żaluzji

Szycie Firan i Zasłon

Szycie Rolet Rzymskich