Żaluzje fasadowe na wymiar

Czy zastanawiając się nad przesłonami okiennymi, na myśl przychodzą Ci żaluzje? Oferujemy szeroką gamę żaluzji zewnętrznych. W zależności od rodzaju elewacji i konwencji projektowej domu warto zastanowić się nad wyborem konkretnego rozwiązania. Jeśli zależny nam na elegancji i funkcjonalności zarazem, warto zastosować żaluzje fasadowe. Wiele nowoczesnych domów, wyposażonych jest właśnie w taki typ przesłon okiennych. Popularnym połączeniem w tym zakresie jest drewnopodobna elewacja przyokienna i żaluzje zewnętrzne w kolorze antracytu lub grafitu, czy odcieni szarości. Z tego właśnie powodu, już na etapie budowy domu, warto zastanowić się nad ich montażem. 

Rozwiązanie jakim są żaluzje fasadowe, nie dotyczy tylko domów mieszkalnych. Coraz częściej są stosowane także w innego rodzaju obiektach posiadających ogromne przeszklenia. Całość naprawdę robi wrażenie. Ich lekka i nowoczesna forma idealnie wpasowuje się w design modernistycznych budowli. Wybór akurat tego typu żaluzji nie tylko poprawi wygląd budynku ale przede wszystkim ochroni wnętrza przed nadmiernym słońcem. Stosowane szczególnie w przypadku ogromnych przeszkleń działają niczym izolator, utrzymując korzystną temperaturę wewnątrz, przy czym dzięki zastosowaniu wysokiej klasy powłok lakierniczych są one odporne na czynniki atmosferyczne. 

Jak działamy?

Przyjeżdżamy z wzornikami

Mierzymy

Doradzamy

Zawieszamy i
Montujemy

Ważnym jest, aby o żaluzjach fasadowych pomyśleć jeszcze na etapie budowy domu, czy przy okazji remontu elewacji. Pozwoli to na przygotowanie odpowiednich elementów instalacji np. sterowania elektrycznego, tak aby nie psuły wrażenia estetycznego związanego z ogólnym wyglądem budynku. 

Dlaczego warto wybrać żaluzje fasadowe?

Zaciemnienie zewnętrzne otworów okiennych i szklanych fasad.

Możliwość podłączenia do systemu automatyki domowej. Smart Home.

Płynne sterowanie żaluzją (otwieranie i zamykanie) w zakresie 90o i 180o daje możliwość komfortowego ustawienia stopnia przenikania światła do wnętrza.

Obniżenie poziomu hałasu.

Lekka i prosta konstrukcja aluminiowa.

Sterowanie ręczne lub automatyczne.

Możliwość współpracy z systemem automatyki pogodowej.

36 miesięcy gwarancji na produkty firmy Anwis

anwis logo (2)

Montaż Rolet i Żaluzji

Dekoracje szyte na miarę

Sprzedaż ratalna

Smart Home