Rolety zewnętrzne

Idealnym rozwiązaniem chroniącym nie tylko przed promieniami słońca ale też niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi są rolety zewnętrzne. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy 5 modeli tego typu rolet – elewacyjne i refleksyjne. Montowane są one jak nazwa wskazuje na zewnątrz w systemie naokiennym lub podtynkowo. Rolety te stanowią też świetną izolację akustyczną oraz termiczną, co sprawia, że przyczyniają się nie tylko do zwiększenia komfortu ale i oszczędności energii cieplnej.

Rolety zewnętrzne to idealne rozwiązanie w przypadkach, gdy chcemy ochronić się nie tylko przed czynnikami atmosferycznymi ale też przed wandalizmem czy kradzieżą. W większości przypadków zaobserwować je można w oknach domów jednorodzinnych, czy witrynach sklepowych,  jednak zyskują na popularności także u mieszkańców bloków, szczególnie mieszkań położonych na niskich kondygnacjach. 

Rolety zewnętrzne wyposażone w najnowsze technologie udostępniają właścicielom szereg przydatnych funkcji. Coraz bardziej zbliżając się do inteligentnego zarządzania budynkiem, nasze rolety na życzenie mogą być wyposażone w czujnik zmierzchu, czasu, wiatru, czuwania i być integralną częścią systemu typu ,,inteligentny dom”. Prawdziwą gratką dla osób, które więcej czasu spędzają poza domem i martwią się o jego bezpieczeństwo pod ich nieobecność idealnym rozwiązaniem będzie funkcja opuszczania i podnoszenia rolet pod nieobecność domowników, którą posiadają. Podczas spotkania Nasi specjaliści z chęcią szczegółowo omówią wszystkie zalety rolet zewnętrznych i dobiorą najlepszą opcję dedykowaną konkretnym potrzebom. 

Ważnym jest, aby o roletach zewnętrznych pomyśleć jeszcze na etapie budowy domu, czy przy okazji remontu elewacji. Pozwoli to na przygotowanie odpowiednich elementów instalacji np. sterowania elektrycznego, tak aby nie psuły wrażenia estetycznego związanego z ogólnym wyglądem budynku. 

Dlaczego warto wybrać żaluzje aluminiowe​

Zabezpieczenie przed włamaniem i prywatność w domu.

Termoizolacja.

Ochrona przed hałasem.

Wysoka odporność na warunki pogodowe.

Łatwe sterowanie za pomocą pilota, programatorów czasowych lub czujników.

Osłona przed owadami i pyłkami – w przypadku rolet zewnętrznych zintegrowanych z moskitierą.

36 miesięcy gwarancji na produkty firmy Anwis

anwis logo (2)

Montaż Rolet i Żaluzji

Dekoracje szyte na miarę

Sprzedaż Ratalna

Współpraca