Skontaktuj się z nami: anwo@anwo.com.pl 609 030 501 Anwo na Facebooku
Sekret ładnego domu
  1. Znajdujesz się tutaj: Strona główna
  2. Oferty pracy

Oferty pracy

Dzień dobry,

wraz z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: monter żaluzji, rolet, karniszy.

Obowiązki:

  • Montaż przesłon okiennych zewnętrznych i wewnętrznych oraz karniszy u klienta z zachowaniem najwyższego standardu usług;

  • Dbałość o produkty i narzędzia oraz utrzymanie porządku na stanowisku pracy;

  • Serwis produktów;

  • Znajomość oraz powiększanie wiedzy o produktach, ich budowie oraz sposobach montażu.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B;

  • Zdolności techniczne i manualne;

  • Znajomość obsługi elektronarzędzi (wiertarka, wkrętarka, piła kątowa);

  • Kreatywność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywane zadania;

  • Kulturę osobistą na wysokim poziomie;

  • Punktualność, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;

  • Mile widziane będą uprawnienia SEP do 1kv.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie: podstawa + prowizja

  • Możliwość powiększania swoich umiejętności i uprawnień;

  • Szkolenia produktowe;

  • Pozytywną atmosferę w pracy.​

​Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv na adres konrad@anwo.com.pl lub kontkat telefoniczny 607 234 430.

zamknij