Skontaktuj się z nami: anwo@anwo.com.pl 81 444 10 66 Anwo na Facebooku
Sekret ładnego domu
  1. Znajdujesz się tutaj: Strona główna
  2. Aktualności
  3. Nowość! Żaluzje aluminiowe 25 mm.

Nowość! Żaluzje aluminiowe 25 mm.

Jest to nowy typ żaluzji, który mocuje się na ramie okiennej tak jak żaluzje plisowane. Zamykanie i otwieranie 25 mm lamel odbywa się przy pomocy wałka umieszczonego na górze i dole żaluzji, dzięki czemu wyeliminowano mechanizmy sterujące jak sznurki, czy łańcuszki. Możliwość opuszczenie żaluzji lub podniesienia zarówno od góry, jak i dołu daje możliwość przysłonienia dowolnego fragmentu okna. Ponadto dostępne są dwie opcje montażu

  • inwazyjny, polegający na przykręceniu żaluzji do ramy przy szybie. Jest to opcja milimalistyczna i bardziej elegancka, ze względu na to, że sznurki są praktycznie niewidoczne. 
  • bezinwazyjna, gdzie żaluzje są nakładane na zewnętrzną część ościeznicy. Rozwiązanio to jest z pewnością wygodniejsze, ponieważ w łatwy sposób możemy zdjąć żaluzję.
 

 

 

Anwo
żaluzja aluminiowa Juun 25
żaluzja aluminiowa Juun 25
żaluzja aluminiowa Juun 25
żaluzja aluminiowa Juun 25
żaluzja aluminiowa Juun 25

Masz pytanie? Napisz do nas

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij