Skontaktuj się z nami: anwo@anwo.com.pl 609 030 501 Anwo na Facebooku
Sekret ładnego domu
  1. Znajdujesz się tutaj: Strona główna
  2. Aktualności
  3. Kołdry i poduszki z wełny alpaki

Kołdry i poduszki z wełny alpaki

Nowość! Przedstawiamy najnowszy produkt kołdry i poduszki z wełny alpaki. Wełna pochodzi z zaufanej polskiej hodowli. Dzięki wyjątkowej i starannej opiece runo, pozyskiwane jeden raz w roku, jest delikatne, miękkie, sprężyste i zarazem bardzo mocne.

Kołdry z włókna alpaki to produkty nietuzinkowe, posiadające wiele zalet. Wyroby te dostosowują się do ciepłoty ciała człowieka w trakcie snu i nie zatrzymują wilgoci, przez co są idealnym rozwiązaniem dla osób ze skłonnościami do nadmiernej potliwości. Każde włókno alpaki zawiera mnóstwo kieszonek powietrznych, dzięki którym wełna ma wspaniałe właściwości izolacyjne i jest jednocześnie niezwykle lekka. Co więcej, wełna z alpaki nie jest pożywna dla roztoczy i nie zawiera wosku zwierzęcego - lanoliny, dlatego produkty z niej wykonane są przyjazne dla astmatyków i alergików.


Rozmiary kołder (cm)
140x200
160x200
180x200
200x200
200x220

Rozmiary poduszek (cm)
40x40
50x60
40x60

Anwo
Anwo
Anwo
Anwo
Anwo
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij