Skontaktuj się z nami: anwo@anwo.com.pl 609 030 501 Anwo na Facebooku
Sekret ładnego domu
  1. Znajdujesz się tutaj: Strona główna
  2. Aktualności

Aktualności

Konfigurator rolet i żaluzji Anwis

Konfigurator rolet i żaluzji Anwis

Modnie w oknie jest to konfigurator rolet i żaluzji z kalkulatorem cen stworzony przez czołowego polskiego producenta osłon okiennych, firmę Anwis. Serwis umożliwi Ci poznanie różnych typów przesłon okiennych i oszacowanie kosztu zakupu i montażu takiego produktu. Dzięki wizualizacji, którą zapewnia konfigurator możesz zobaczyć jak wybrana żaluzja czy roleta wygląda w oknie. 

więcej
Parę ostatnich realizacji

Parę ostatnich realizacji

Mała galeria z naszymi ostatnimi realizacjami :)

więcej
Targi Heimtextil Frankfurt 2018

Targi Heimtextil Frankfurt 2018

Targi, targi i po targach. Wydarzenie robi ogromne wrażenie, głównie za sprawą swojego ogromu. Tysiące wystawców na 8 halach (łącznie 18 poziomów) sprawiło, że nawet w 3 dni nie było łatwo wszystkiego zobaczyć. Targi praktycznie w całości poświęcone były tekstyliom i obecne były firm zajmujące się tworzeniem nowych wzorów, produkcją tkanin, czy gotowych tekstyliów domowych.

więcej
Nowe aranżacje. Najpopularniejsze tkaniny tej jesieni.

Nowe aranżacje. Najpopularniejsze tkaniny tej jesieni.

W ostatnim czasie pojawiły się dwie nowe aranżacje. Można powiedzieć, że są to najpopularniejsze kolory i wzory tej jesieni :)

więcej
Nowość! Dywany Carpet Decor

Nowość! Dywany Carpet Decor

Coraz częściej dostajemy informacje, że przy zmianach dekoracji okiennych w swoich domach, mieszkaniach chcielibyście zmienić lub dokupić dywan, który dobrze komponowałby się z nowymi dekoracjami.  Postanowiliśmy wyjść potrzebom naprzeciwko i poszukać czegoś interesującego. Naszą uwagę zwróciły produkty firmy Fargotex, a dokładnie seria 46 dywanów Carpet Decor.

więcej
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij