Karnisze na wymiar

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno karnisze ekskluzywne, wyprodukowane w Europie karnisze marki Interstil, jak i ekonomiczne polskiego producenta Marcin Dekor. Posiadamy również najpopularniejsze obecnie karnisze apartamentowe, idealne do schowania we wnęce. Kolejną propozycją są karnisze elektryczne, którymi można sterować samodzielnie lub zgrać je z automatyką domową. Bogata oferta modeli i kolorystyczna, jak i przygotowywanie karniszy na dokładny wymiar, gwarantuje, że znajdą Państwo rozwiązanie idealnie pasujące do wnętrza. Wszystkie karnisze wykonujemy na wymiar i montujemy.

Jak działamy?

Przyjeżdżamy z wzornikami

Mierzymy

Doradzamy

Zawieszamy i
Montujemy

Karnisze Interstil

Wyprodukowane w Niemczech karnisze charakteryzują się najwyższą jakością oraz nowoczesnym wzornictwem. Innowacyjne, opatentowane rozwiązania jak system prowadzenia Wave, czy trzy metrowe karnisze z tylko jednym wspornikiem sprawiają, że są one wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. 

Kolekcja Wave

Ekskluzywne karnisze, gdzie zastosowano technologię prowadzenia Wave. Designerski wygląd zapewnia świetną i niespotykaną prezentację, która z pewnością przyciągnie wzrok i wzbudzi zainteresowanie. Ponadto, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, zasłona układa się wracając na swoją pozycję po maksymalnym odsłonięciu, dzięki czemu zawsze jest idealnie ułożona. 

Kolekcja Classic

Wysokiej jakości, zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne karnisze z klasycznym prowadzeniem przy pomocy kółek. Karnisze Intersil charakteryzują się oryginalnym oraz ponadczasowym wzornictwem. 

Karnisze Apartamentowe

Obecnie najpopularniejsze rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno we wnękach, sztukateriach, a także jako system dzielenia pomieszczeń. Karnisze i wszystkie potrzebne akcesoria można kupić w naszym salonie od ręki. W ofercie posiadamy 7 metrowe szyny, które możemy dociąć na miejscu do odpowiedniej długości.

Kolory dostępne od ręki:
biały, czarny

Kolory dostępne na zamówienie:
brąz, złoty, srebrny

 

Karnisze eleketryczne

 sterowane za pomocą pilota, przycisku, telefonu,  głosowo lub scenariuszy, w zależności od poziomu rozbudowania systemu Smart Home. Wyposażone w system TOUCH MOTION, czyli możliwość automatycznego uruchomienia napędu poprzez delikatne pociągnięcie za zawieszoną zasłonę lub firanę. W ofercie posiadamy zarówno przewodowe jak i bezprzewodowe. Przy standardowym użytkowaniu bateria wytrzymuje ok. 9 miesięcy na jednym cyklu. 

Konsekwentnie od 1988 r. realizuje misję, której celem jest tworzenie oryginalnych produktów umożliwiających zaaranżowanie przestrzeni wokół okna w sposób funkcjonalny i estetyczny. W ofercie znajdują się zarówno karnisze nowoczesne, jak i stylowe oraz karnisze szynowe, często stosowane we wnękach sufitowych, systemy roletowe i panelowe oraz systemy z napędem elektrycznym.

Top Line

o najnowsza propozycja firmy Marcin Dekor. Nie jest to tylko tradycyjny karnisz szynowy, ale przede wszystkim autorski, multi-funkcyjny, system okienny. Precyzyjnie zaprojektowane elementy, przemyślane rozwiązania techniczne, perfekcyjna kompatybilność z innymi systemami dekoracji okien oraz ponadczasowy design, czynią system

Square Line

Proste i minimalistyczne formy: możliwość skomponowania własnego karnisza z dostępnych elementów.
Funkcjonalność: wspornik nie ogranicza ruchu zasłony po całej długości karnisza.
Uniwersalność: montaż zarówno do ściany jak i do sufitu, możliwość zastosowanie wózków do paneli.

Residence 35

Wyprodukowane w Niemczech karnisze charakteryzują się najwyższą jakością oraz nowoczesnym wzornictwem. Innowacyjne, opatentowane rozwiązania jak system prowadzenia Wave, czy trzy metrowe karnisze z tylko jednym wspornikiem sprawiają, że są one wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. 

Gral 25

Kolekcja obejmuje zarówno karnisze stylowe w szlachetnych odcieniach patynowego i antycznego złota oraz lśniącej stali, jak również wiele modeli karniszy klasycznych z kryształami, aż po proste formy karniszy nowoczesnych. W sprzedaży detalicznej wszystkie karnisze są dostępne w elementach, dzięki temu każdy może skomponować własny, indywidualny karnisz.

Back&White

Wszystkie, zarówno białe, jak i czarne elementy kolekcji, można dowolnie zestawiać i tworzyć własne,
oryginalne czarno-białe karnisze.

Szycie Firan i Zasłon

Szycie Rolet Rzymskich

Montaż Rolet i Żaluzji

Smart Home